Een pakket versturen naar uw medewerkers of relaties? Bekijk onze standaard pakketten. Liever zelf samenstellen? Neem contact met ons op.






Kijk hier voor meer informatie

06.0910.01
€ 9,41 per stuk€ 7,21 per stuk
€ 550,00
€ 1.802,50
Algemene informatie
Bent u op zoek naar een luxe relatiegeschenk voor uw klanten of collega’s? Geef ze dan deze schrijfset. U kan de schrijfset laten bedrukken met uw logo.
2-delige geschenkset bestaande uit een chique, blauwschrijvende balpen met rubberen top/pointer en draaikliksysteem en een metalen USB stick (versie 2.0) met een capaciteit van 8 Gb. Per set in cassette.
Artikelinformatie
Aanvullende informatie
Tampondruk
Pad printing of tampondruk is een indirect offset-drukproces waarbij het drukbeeld wordt gevormd door inkt die via een siliconenkussen van een gegraveerde metalen plaat wordt overgebracht op het product. Het grote voordeel van deze druktechniek is dat de tampon flexibel is en zich aanpast aan het te bedrukken object. Het is dus mogelijk om onder andere bolle, holle en anders gekromde oppervlakten te drukken.
Toepassing op: Pennen, golfballen, badges, usb-sticks, creditcardhouders, memohouders, thermobekers, powerbanks, sleutelhangers, potloden en andere kleinere artikelen.
Onze partner Toppoint geeft een kijkje achter de schermen in een serie video's waarin haarfijn uitgelegd word hoe de verschillende druktechnieken werken:
Lasergraveren
Lasergravure is een zeer precieze methode met een langdurig en krasvast resultaat. De straal van de laserkop graveert het ontwerp op harde ondergronden. Naast metaal en aluminium kan het ook gebruikt worden op hout, leder/PU en glas met een zeer elegant en mooi resultaat. De kleur is afhankelijk van het materiaal en de onderlaag van het materiaal doordat de laser het bovenste laagje eraf haalt en de onderlaag zichtbaar wordt.
Toepassing op: metalen balpennen en sleutelhangers, houten doosjes, visitekaarthouders, powerbanks, thermobekers, zaklampen en artikelen van kurk.
Onze partner Toppoint geeft een kijkje achter de schermen in een serie video's waarin haarfijn uitgelegd word hoe de verschillende druktechnieken werken:
Drukinformatie
Bedrukking op voorzijde USB
Bedrukking rechts naast clip
Gerelateerde artikelen

- Minimaal 50 stuks
- Materiaal metaal;kunststof
- Opslagcapaciteit 8GB

- Minimaal 100 stuks
- Materiaal Plastic & Aluminium
- Opslagcapaciteit 1GB

- Minimaal 25 stuks
- Opslagcapaciteit 4GB

- Minimaal 50 stuks
- Materiaal papier
- Formaat A5