
gevonden op basis van uw filtercriteria.
Prijs verandert mee op basis van uw filters.

- Minimaal 100 stuks
- Materiaal 420D van Polyester

- Minimaal 25 stuks
- Materiaal 420D van Polyester, 210D van Polyester, PU Plastic

De artikelen met dit label zijn milieubewust geproduceerd, biologisch afbreekbaar, recyclebaar of zijn uit natuurlijke producten zoals bamboe of mais vervaardigd.
Dit zijn dus dé producten voor bedrijven en organisaties waarbij Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen hoog in het vaandel staan.
Als u meer wilt weten over een bepaald artikel waarbij u precies wilt waten wat er 'mvo' of 'groen' aan is, neem dan even contact met ons op. Wij leggen het u dan uit en zullen, indien bij ons bekend, de certificaten aanleveren als bewijs.

- Minimaal 25 stuks
- Materiaal rPET


- Minimaal 50 stuks
- Materiaal polyester
- Merk Swiss Peak


- Minimaal 10 stuks
- Materiaal polyester
- Merk Swiss Peak


- Minimaal 10 stuks
- Materiaal polyester
- Merk Swiss Peak

- Minimaal 10 stuks
- Materiaal 50% Wool, 50% Polyester

Op zoek naar wat anders? Met onze Tip artikelen brengen we artikelen onder de aandacht die nèt wat anders zijn dan normaal. Een leuk en origineel relatiegeschenk voor uw klanten of medewerkers!

- Minimaal 5 stuks
- Materiaal polyester