Hulp nodig bij uw bestelling?
Bekijk de FAQ of neem contact met ons op
Kijk hier voor meer informatie
Tablets en smartphones zijn inmiddels niet meer weg te denken uit onze maatschappij. Deze apparaten worden steeds meer met touch / stylus pennen bestuurd. Bedrukte touch / stylus pennen zijn dan ook zeer bruikbare en leuke relatiegeschenken om te geven.
Blauwschrijvende, metalen balpen met rubberen top/pointer voor het bedienen van touchscreens (zoals iPhone/iPad), hoogglans accenten en draaikliksysteem. Geef uw geschenk meer karakter met één van onze stijlvolle geschenkverpakkingen.
Lasergravure is een zeer precieze methode met een langdurig en krasvast resultaat. De straal van de laserkop graveert het ontwerp op harde ondergronden. Naast metaal en aluminium kan het ook gebruikt worden op hout, leder/PU en glas met een zeer elegant en mooi resultaat. De kleur is afhankelijk van het materiaal en de onderlaag van het materiaal doordat de laser het bovenste laagje eraf haalt en de onderlaag zichtbaar wordt.
Toepassing op: metalen balpennen en sleutelhangers, houten doosjes, visitekaarthouders, powerbanks, thermobekers, zaklampen en artikelen van kurk.
Onze partner Toppoint geeft een kijkje achter de schermen in een serie video's waarin haarfijn uitgelegd word hoe de verschillende druktechnieken werken: