Hulp nodig bij uw bestelling?
Bekijk de FAQ of neem contact met ons op
Kijk hier voor meer informatie
Met een te bedrukken mok steelt u altijd de show. Of dit nu op kantoor is of voor in huis. Uw logo kan op meerdere manieren op de mok worden gedrukt, waardoor uw huisstijl altijd goed naar voren komt. Niet alleen voor intern gebruik, maar natuurlijk ook leuk als giveaway.
Dubbelwandige RVS drinkbeker. Inhoud 220 ml. Per stuk in doos.
Lasergravure is een zeer precieze methode met een langdurig en krasvast resultaat. De straal van de laserkop graveert het ontwerp op harde ondergronden. Naast metaal en aluminium kan het ook gebruikt worden op hout, leder/PU en glas met een zeer elegant en mooi resultaat. De kleur is afhankelijk van het materiaal en de onderlaag van het materiaal doordat de laser het bovenste laagje eraf haalt en de onderlaag zichtbaar wordt.
Toepassing op: metalen balpennen en sleutelhangers, houten doosjes, visitekaarthouders, powerbanks, thermobekers, zaklampen en artikelen van kurk.
Onze partner Toppoint geeft een kijkje achter de schermen in een serie video's waarin haarfijn uitgelegd word hoe de verschillende druktechnieken werken:
Beste Prijs artikelen zijn ontzettend scherp geprijsd.
Wij beweren niet dat we altijd de goedkoopste zijn. Maar om een Beste Prijs product ergens nóg voordeliger te vinden zal u goed moeten zoeken.
Laat het ons ook gerust weten wanneer een Beste Prijs artikel elders nóg voordeliger is.