Bekijk de FAQ of neem contact met ons op
SG heeft een reeks van kern stijlen, met vaste kleuren in het mannen- vrouwen- en kinderassortiment in practisch alle producten. De filosofie achter het merk is het leven gemakkelijker te maken voor hun klanten op elk mogelijke manier; van productkeuze tot prijs en service. Het team achter SG heeft gecombineerd meer dan 100 jaar ervaring in een sector die op zichzelf jonger dan 40 jaar is. Deze gecombineerde kennis zorgt ervoor dat elk product in de SG reeks gemaakt is aan de beste prijs/kwaliteit verhouding en nog belangrijker, is ontworpen met decoratie in het achterhoofd.
Voor heren, of stoere vrouwen
Kijk hier voor meer informatie
85.0748.02
28,09 per stuk18,12 per stuk Op aanvraag
498,50
906,00
Algemene informatie
Zorg dat u en uw klanten er warmpjes bij zitten in de koude maanden. Laat deze sweater bedrukken met uw logo en gebruik het als relatiegeschenk. Ook in te zetten als promotiemateriaal tijdens evenementen natuurlijk.
·280 g/m² ·80% gekamd, ringgesponnen katoen, 20% polyester (Denim: 60% katoen, 40% polyester; Light Oxford: 70% katoen, 30% polyester) ·Buitenkant van 100% katoen voor een betere print en een zachtere aanvoeling ·capuchon met rijgkoord ·eenvoudige kangoeroezak ·ribgebreide mouweind en onderboord ·zijnaden ·gekamde binnenkant
Artikelinformatie
Drukinformatie
Meer weten over de verschillende druktechnieken?
Kijk dan op onze blog waar we voor (veel voorkomende) technieken
een korte uitleg met een filmpje beschikbaar hebben.
Bedrukking linkermouw
Bedrukking rechtermouw
Bedrukking linkerborst
Bedrukking rechterborst
Bedrukking rug
Bedrukking voorzijde
Sinds 1902 maakt RUSSELL EUROPE kleding en maakt geschiedenis. Vandaag, meer dan 120 jaar later, is Russell Europe uitgegroeid tot een van de bekendste kledingmerken in de sector en blijven ze werken op de unieke RUSSELL EUROPE manier. RUSSELL EUROPE is voortdurend bezig met het innoveren, ontwikkelen en verfijnen van nieuwe producten, nieuwe processen en nieuwe manieren van werken.
Deze nieuwste RUSSELL EUROPE-collectie heeft gevestigde favorieten en een innovatieve nieuw assortiment die toonaangevend is op het gebied van kwaliteit, detail en bedrukbaarheid. Of het nu voor werk, vrije tijd of promotie is, RUSSELL EUROPE is THE ONE TO WEAR.
Voor heren, of stoere vrouwen
- Vanaf 10 stuks
- Materiaal katoen / polyester
- Merk Russell
Een wereldwijd succesvol sportmerk met een lange en rijke geschiedenis.
Slazenger werd opgericht in 1881 en is sinds 1902 de vaste tennisleverancier van Wimbledon. Dit is de langste onafgebroken sportsponsoring in de sportgeschiedenis. Het merk richt zich voornamelijk op beoefenaars van hockey, golf, badminton, cricket en zwemmen, maar deze sportwear is natuurlijk voor iedereen te gebruiken.
Kenmerkend is de hoogwaardige kwaliteit voor een schappelijke prijs. Met de trendy retrostijl is Slazenger helemaal bij de tijd.
Voor heren, of stoere vrouwen
- Vanaf 10 stuks
- Materiaal 50% katoen, 50% polyester
- Merk Slazenger
Bij B&C is kwaliteit geen privilege, er zijn geen compromissen gemaakt bij de keuze voor de gebruikte stoffen. Het vermogen om op trends te anticiperen en een enthousiast en toegewijd ontwerpteam zijn essentieel voor de constante vernieuwing van de collectie.
B&C heeft 8 lijnen, T-Shirts, Polo’s, Shirts, Sweats, Fleeces, Jacks, Broeken en accessoires, 186 stijlen en dat ook nog eens in totaal 113 kleuren. Veel van de lijnen heeft naast de uniseks / herenlijn ook een dames- en kinderlijn in het assortiment. Al met al heeft B&C een modieus en zeer uitgebreid assortiment.
Voor heren, of stoere vrouwen
- Vanaf 10 stuks
- Materiaal katoen / polyester
- Merk B&C
Wat u ook zoekt in de wereld van promotionele kleding, u zult merken dat één merk alles heeft: FRUIT OF THE LOOM. Het assortiment van vandaag heeft meer stijlen, keuze, maten en kleuren dan ooit tevoren. FRUIT OF THE LOOM is al meer dan 165 jaar een toonaangevende kledingfabrikant.
Elk kledingstuk in de collectie is ethisch geproduceerd in hun eigen fabriek en elk item is ontworpen om perfecte resultaten te geven voor elke vorm van bedrukking. Bij het produceren van de kleding houden zij rekening met de WRAP-principes (Worldwide Responsible Accredited Production), hierdoor kan FRUIT OF THE LOOM legale, humane en ethische productie garanderen. De kleding wordt geproduceerd volgens de hoogste ethische en milieunormen en bevat geen schadelijke stoffen voor mens en milieu. Daarnaast streven zij naar eerlijke handel en bieden zij veilige en goede werkomstandigheden voor hun werknemers. De kleding is dus niet alleen van grote kwaliteit, maar wordt ook eerlijk en veilig geproduceerd.
Voor heren, of stoere vrouwen
- Vanaf 10 stuks
- Materiaal katoen / polyester
- Merk Fruit of the Loom